Events in Houston and other Houston Events for Networking

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

WaiTALK Poland: AI in Social Media: technology, challenges and protection

April 26 @ 10:00 am - 11:30 am CDT

Language: POLISH WAITalk. Women in AI Polska i Data Freaks Polska zapraszają na sesję o AI w Social Mediach.

#WAITalk

Już 26 kwietnia (poniedziałek) społeczność Women in AI Polska wraz Data Freaks Polska zaprasza na wyjątkowe wydarzenie wirtualne WAITalk, w całości poświęcony tematyce j sztucznej inteligencji w Social Mediach. Będzie o algorytmach i technologiach AI w platformach społecznościowych, wyzwaniach oraz ochronie danych osobowych.

Nasi goście podzielą się z wami swoim doświadczeniem i praktycznymi rozwiązaniami.

#AGENDA

10:00-10:10 – small talk/wprowadzenie

10:10- 11:20 – sesje tematyczne

Technologie AI w Social MediachKamila Stępniowska, CEO w Fundacji Automation&Education, właścicielka Ginger Tech, mówczyni, od 10 lat związana z nowymi technologiami, od ponad 5 skupiająca się na data science i uczeniu maszynowym (20 min)

AI a dyskryminacja w Social Mediach Katarzyna Chojecka, Starsza konsultantka w CEC Group, prawniczka, doktorantka, nauczycielka akademicka. Prowadzi badania nad gospodarką cyfrową, w tym nad zdigitalizowanym sektorem finansowym (20 min)

Dane osobowe w Social Mediach w obliczu AI Aleksandra Iskra Adwokat, Kancelaria AIskra, wykładowczyni, członkini Grupy Roboczej ds. Sztucznej Inteligencji przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, oraz wiceprzewodnnicząca sekcji Prawa autorskiego i nowych technologii przy Okręgowej Radzie Adwokackiej (20 min)

11:20-11:30 podsumowanie

Moderatorzy:

Żaneta Łucka-Tomczyk, Women in AI /Orange

Grzegorz Górny, Data Freaks /Orange

Host by Orange

Event jest darmowy i otwarty dla wszystkich. Obowiązuje limit miejsc. Aby otrzymać link i zaproszenie do platformy Zoom na której odbędzie się nasze wydarzenie zarejestruj się już dziś.

Women in AI (WAI) to międzynarodowy do-tank, stowarzyszenie non-profit działające na rzecz wzmocnienia równości płci w kształtowaniu rozwiązań AI (sztucznej inteligencji), mając na uwadzę zrównoważony rozwój społeczny. Naszą misją jest zwiększenie reprezentacji ?i zaangażowania kobiet w AI, poprzez edukację, promocję i budowanie społeczności doświadczeń.

Dołącz do nas:Rejestracja: https://www.womeninai.co/Linkedin Polska: https://www.linkedin.com/showcase/women-in-ai-poland/

Zoom Meeting Link:

https://orange-pl.zoom.us/j/81376745488?pwd=SWErWEUwN0dvck9UU0R1VklXZVJVQT09

Details

Date:
April 26
Time:
10:00 am - 11:30 am CDT
Event Category:
View Event Website

Networking: Reinvented!

See Who’s Attending, Market Yourself & Connect… BEFORE THE EVENT!

Ncrowd….Connecting Tomorrow, Today!